چه کسی را وکیل خانواده صدا می‌زنیم؟

وکیل خانواده فردی است متخصص در دعاوی مربوط به امور خانوادگی و دعاوی مرتبط با خانواده مانند مهریه زوجه ، نفقه زوجه و فرزندان ، طلاق توافقی ، تمکین زوجه ، حضانت فرزندان و سایر موضوعاتی که در دادگاه خانواده به آن رسیدگی می شود
وکیل متخصص در امور خانواده آشنایی کامل به، قانون حمایت از خانواده ، آیین دادرسی حاکم بر دعاوی خانوادگی و سایر قوانین مورد احتیاج دعاوی خانواده مانند قانون اجرا احکام مدنی ، قانون محکومیت های مالی و غیره دارد
وکیل خانواده علاوه بر انجام و به نتیجه رساندن پرونده های مرتبط با دعاوی خانوادگی در سریعترین زمان ممکن ، می تواند به شما از طرح دعاوی خانوادگی کمک شایانی نماید چرا که تنظیم دادخواست مربوط به این موضوعات به دلیل نکات خاص مرتبط به خود قطعا تجربه و مهارت یک وکیل متخصص در این امور را می طلبد.
وکیل خانواده با راهنمایی شما از اتلاف هزینه و زمان جلوگیری کرده و تا آنجا که ممکن است با مشاوره های دقیق و به موقع خود مشکل خانوادگی شما را قبل از طرح پرونده در دادگاه حل و فصل نماید.
قانون در دعاوی خانوادگی به دلیل اهمیت و ظرافت های این دعاوی امکان بهره گیری از دو وکیل را برای شما پیشبینی نموده است. بنا بر این با بهره گیری از این فرصت قانونی و استفاده از وکلای متخصص در امور خانواده ، حل مشکلات خود را تضمین نمایید .

وکیل متخصص در امور خانواده

ویژگی یک وکیل خانواده خوب

مهمترین معیار یک وکیل خانواده خوب قابل اعتماد بودن و همدردی و دغدغه‌مند بودن او نسبت به مشکلات شماست. او باید به سلاح صداقت و داشتن تجربه و اطلاعات کافی مجهز باشد تا بتواند راهگشای مسیر سخت شما باشد . مضافا اطلاع داشتن وکیل خانواده از آخرین قوانین و رویه های جاری امری ضروری برای راهنمایی و دفاع از حقوق شما به بهترین شکل می باشد.
وکیل خانواده خوب در تمامی مراحل تا زمان اتمام پرونده موکل را در جریان پرونده قرار داده و آشنایی کامل به شعبات دادگاه خانواده و رویه حاکم بر آنها دارد.

تصویر خانم پگاه قاسمیان، وکیل پایه 1 دادگستری و متخصص در امور خانواده
دکمه ارتباط با گروه متخصصی وکلای خانواده وکیل با ما

پیدا کردن یک وکیل خانواده خوب

با توجه به گستردگی شاخه ها و رشته های حقوق و با توجه به این مورد که برای حل هر پرونده مطروحه در دادگاه باید به وکیلی که تخصص در آن دسته از دعاوی را دارد رجوع نمود و امور خانواده و دعاوی مربوط به آن هم از این قاعده مستثنی نمی باشد .

درست است که در حال حاضر از لحاظ تئوری وکلا هنوز مانند پزشکان درجه تخصص فعالیت در رشته خاص را نمی‌گیرند اما از لحاظ عملی جهت حل سریعتر پرونده شما ناگزیر از سپردن دعاوی خانوادگی خود به وکلای خانواده میباشید.

در راه جستجو وکیل حرفه ای خانواده با مراجعه به دفاتر وکلا با انجام مشاوره با وکیل قبل از سپردن پرونده خود از نحوه راهنمایی وکیل در مشکلات شما و از نحوه برخورد با شما میزان تسلط بر قوانین از تخصص و تجارب او مطمئن شوید .

ضمنا از وکیل متخصص در امور خانواده می‌توانید پرونده موکلین قبلی او را با حفظ اسرار پرونده درخواست و با مشاهده آرای ماخوذه او از دادگاه نتایج اقدامات او را مشاهده کنید

جستجو برای یک وکیل خانواده خوب